KONTAKT

Jan Zadrobílek
U Jednoty 174/28
Hradec Králové, 500 03
tel: +420 606 756 246
napište nám
IČ : 87197791
DIČ: CZ8502132430

KE STAŽENÍ » Katalogy

Produkty Rock Empire - pracovní trh

Klikni pro stažení katalogu

V létě roku 2008 vznikla současná podoba firmy Rock Empire s.r.o. a od roku 2009 je na ní převedeno exportní vlastnictví a spravování značky Rock Empire©. Výrobky firmy se v současné době prodávají na všech kontinentech ve více než 30 zemích světa. Výrobky Rock Empire  jsou určeny pro mnohá odvětví průmyslu i státní správy jako je stavebnictví, hasičské a záchranné složky, policie, armáda, montáže stožárů energo a komunikace, údržba traťového vedení, sanace skalních masivů, překladiště a transport břemen, údržba parkových dřevin a mnohá další.

Výrobky Rock Empire -  to jsou především produkty pro sportovní lezení, ale i postroje různých konstrukcí, polohovací pásy, kotvící lana, polohovací lana, tlumiče pádu, transportní a vázací pásy, spojovací a kotvící prvky.

Pracovní a sportovní vybavení Petzl

Rodina PETZL ve Francii v 70. letech založila firmu, jejíž posláním se stalo vytvářet jednoduchá, účinná a inteligentní řešení pro lidi nadšené vertikalitou a zkoumáním neznámého. Věrnost tomuto poslání se projevuje ve všech výrobcích, vybaveních a odbornýcPetzl 2014 sporth textech. V posledních letech zaznamenává činnost této firmy rychlé a podstatné změny:

Objevují a rozvíjejí se sportovní aktivity donedávna téměř neznámé. Dochází ke specializaci jednotlivých odvětví jako horolezectví ve volném terénu, horolezectví na umělých stěnách, horolezectví velkých stěn a bouldering. Velký rozmach zaznamenává také například zimní horolezectví a další.Petzl 2014 práce

Současně s tím, jak se rozšiřuje zájem o vertikalitu, tato firma stále pokračuje v práci. Team navrhuje nové techniky, vytváří tréninkové pomůcky, snaží se hlavně upozorňovat na všudypřítomné riziko.Tento výrobní podnik se chce také více zapojit do rozvoje komunity sportovců. Proto se rozhodl, že v roce 2006 založí nadaci, která bude podporovat snahy v oblasti trvale udržitelného rozvoje s důrazem na vzdělávání a prevenci rizik spojených s činnostmi ve výškách a hledání rovnováhy mezi člověkem a přírodním, kulturním a ekonomickým prostředím.

Produkty Tendon Katalog Tendon 2014 - Lanex

Lanex OOPZnačka TENDON, jeden z brandů výrobce LANEX a.s., dodává na trh špičková dynamická a statická lana. LANEX sídlí v Bolaticích a kromě horolezeckých lan vyrábí už více než sto let i lana námořní a jachtařská.